Dostosujemy lokalizację do Twoich potrzeb! Dowieziemy grupy z przedszkola, szkoły, świetlicy a także z osiedla. Zapraszamy!

FITNESS & TENIS!

Już dziś zapisz się na nowy rodzaj ćwiczeń!

CARDIO TENIS

nowa aktywność

CARDIO TENIS - to nowy rodzaj aktywności grupowej będący alternatywą dla tradycyjnych ćwiczeń aerobowych takich jak fitness czy ćwiczenia na siłowni. Jest to połączenie elementów fitness & tenisa, przeznaczone dla osób chcących w świetnej atmosferze w rytm muzyki spalić zbędne kalorie oraz chcące bawić się tenisem.

Opracowany program treningowy skutecznie :

 • spala kalorie!
 • kształtuje wspaniałą sylwetkę!
 • poprawia wytrzymałość fizyczną!
 • poprawia wydolność organizmu!
 • redukuje objawy i zaawansowany CELLULIT u pań!
 • poprawia koordynację ruchową!


menu

PROGRAM CARDIO TENIS

składa się z 3 faz:

I faza:

Intensywna specjalistyczna rozgrzewka (ok. 10 minut) - polegająca na rozgrzaniu odpowiednich partii mięśni przygotowująca do części głównej zajęć.

II faza:

Intensywne ćwiczenia cardio (ok. 40 minut) - poddawanie organizmu krótkim, intensywnym oraz częstym seriom ćwiczeń, których celem jest utrzymanie bicia naszego serca na poziomie ćwiczeń aerobowych (mających utrzymać nasze tętno w tzw. strefie cardio czyli 130-170 uderzeń serca na minutę. Dzięki temu spalamy o wiele szybciej tłuszcz oraz wzmacniamy nasze serce.

Tętno przez cały czas jest monitorowane przez trenera, sprawdzającego tętno na profesjonalnych pulsometrach pokazujących:
 • średnie tętno podczas wykonywanego wysiłku
 • tętno bieżące, podczas ćwiczeń
 • ilość kalorii jakie spalamy
 • wykonaną pracę w minutach
 • ilość pracy wykonanej np. w czasie 60 minut.

III faza:

Wyciszenie (ok. 10 minut); zestaw ćwiczeń uspokajających organizm, streching. Doprowadzenie organizmu do pełnego relaksu. Odczyt własnych parametrów z pulsometrów.


menu2

Jak to wygląda w praktyce?

CARDIO TENIS posiada elementy ćwiczeń aerobowych, czyli takich, które ułatwiają pozbycie się zbędnych kilogramów opierając się na wykorzystaniu dużej ilości tlenu. Dzięki tak intensywnemu wysiłkowi i osiąganiu tak zwanej strefy cardio nie tylko pozbywamy się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale również powiększamy wydolność układu sercowo-płucnego.

Na zajęciach nie ma czasu na nudę nawet, gdy w danej chwili nie odbija się piłki, nie stoi się bezczynnie czekając na swoją kolej, do wykonania jest kilka zadanych przez trenera ćwiczeń dodatkowych np.: przeskoki przez drabinkę, parę skoków na skakance, czy różnego rodzaju slalomy. Jeśli wolisz możesz po prostu „poskakać” w rytm ulubionej muzyki. Trening cardio jest tak ułożony, aby gracz przez cały czas znajdował się w ruchu, co sprawia, że zajęcia są dynamiczne i efektywne.

Dla kogo taka aktywność?

CARDIO TENIS przeznaczony jest dla osób początkujących, zaawansowanych, dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

CARDIO TENIS polecamy także osobom, które wcześniej nie grały w tenisa i chciałyby skosztować odrobimy tenisa w trochę innym wydaniu. Zajęcia te są ciekawsze i dają więcej radości niż ćwiczenia na siłowni oraz zwykły tenis, łącząc te dwa elementy w jedną całość.

Zajęcia prowadzone są w dużych grupach minimum 6 osobowych, trwają od 60 do 90 minut w zależności od zaawansowania grupy.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ZAPISÓW!

formularz zgłoszeniowy   SZKOŁA TENISA   CARDIO TENIS   PÓŁKOLONIE   OBOZY   SPORTOWE URODZINKI   CENNIK   GALERIA   KADRA   KONTAKT  
PROJEKT I REALIZACJA  MARCIN BŁASZCZYK  KWIECIEŃ 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 Feedback-Sport Marzena Moczyńska