Dostosujemy lokalizację do Twoich potrzeb! Dowieziemy grupy z przedszkola, szkoły, świetlicy a także z osiedla. Zapraszamy!NIEZAPOMNIANE URODZINY DLA DZIECI!

SPORTOWE URODZINKI

dla każdego dziecka

Urodziny to szczególna chwila dla małych dzieci. Wyczekiwani goście oraz prezenty sprawiają, że jest to uroczystość, na którą mały jubilat czeka cały rok. Klasyczne przyjęcie to tort, balony, słodycze i kreatywne zabawy, jednak my możemy pozytywnie zaskoczyć Wasze dziecko. Zorganizujemy dla niego przyjęcie, którego koledzy z klasy jeszcze nie widzieli. Sportowe urodziny dla dzieci to dziś hit, którym żyje Poznań. Nasza oferta to połączenie elementów klasycznego przyjęcia wraz z grami i zabawami ruchowymi na korcie. Przyjęcie będzie nadzorowane przez doświadczonego instruktora oraz animatora. Dla dzieci zostanie przygotowany specjalny tor przeszkód, w którym będą mogły one rywalizować o wyjątkowe nagrody. Kolejną niepowtarzalną atrakcją będzie lekcja tenisa, dzięki której wszystkie dzieci na przyjęciu zapoznają się z podstawowymi elementami gry. Sportowe urodziny dla dzieci to gwarancja uśmiechu oraz niezapomnianych przeżyć, które warto ofiarować każdemu dziecku!

W Szkole Tenisa Feedback-Sport, każde dziecko może zorganizować wspaniałe przyjęcie urodzinowe na sportowo. Pod opieką trenerów i animatorów jubilat i jego goście znajdą tutaj możliwość wspaniałej zabawy, rozwoju oraz przeżycia niezapomnianych chwil.

Impreza przewidziana jest na 12 osób i obejmuje:

  • gry i zabawy ruchowe na korcie,
  • naukę elementów tenisa pod okiem trenera,
  • tenisowy tor przeszkód z nagrodami,
  • opiekę wykwalifikowanej kadry trenerskiej,
  • mnóstwo łakoci: cukierki, żelki, chrupki, ciastka, paluszki, itp.,
  • napoje: woda mineralna, soki,
  • zaproszenia dla gości jubilata,
  • tort (do 1,5kg).


GWARANTUJEMY UŚMIECH I NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA!

Urodziny prowadzimy w charakterze sportowych gier, zabaw i konkursów.

MIEJSCE IMPREZY:
Korty Politechniki Poznańskiej, Poznań ul. Przystań 1 / domowy ogródek / lub inne wybrane przez państwa miejsce!

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW:

formularz zgłoszeniowy   SZKOŁA TENISA   CARDIO TENIS   PÓŁKOLONIE   OBOZY   SPORTOWE URODZINKI   CENNIK   GALERIA   KADRA   KONTAKT  
PROJEKT I REALIZACJA  MARCIN BŁASZCZYK  KWIECIEŃ 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 Feedback-Sport Marzena Moczyńska