Dostosujemy lokalizację do Twoich potrzeb! Dowieziemy grupy z przedszkola, szkoły, świetlicy a także z osiedla. Zapraszamy!

NAUKA GRY W TENISA DLA DZIECI!

Z nami zdobędziesz umiejętności,
których nie uzyskasz nigdzie indziej!

TENISOWE PRZEDSZKOLE

4 - 6 lat

Tenisowe przedszkole stworzone jest z myślą o najmłodszych. Zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw tenisowych. Obejmuje szkolenie dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Głównym zadaniem realizowanym podczas tych zajęć jest rozwijanie koordynacji ruchowej, której opanowanie stanowi bazę oraz warunek późniejszego przyswojenia sobie przez ucznia umiejętności technicznych. Tenis oprócz prawidłowego rozwoju psychomotorycznego i ogólnej kondycji fizycznej, rozwija u dzieci refleks, koordynację ruchów. Uczy dyscypliny, zdolności koncentracji, uczciwości i samodzielnego podejmowania decyzji.

galeria

pliki
galeria

SZKÓŁKI TENISOWE

6 - 18 lat

W naszej akademii prowadzimy naukę oraz doskonalenie gry w tenisa we wszystkich kategoriach wiekowych i na każdym poziomie zaawansowania. Dzieci powyżej 6 roku życia oraz młodzież mogą wziąć udział w treningach mini, midi i maxi. Nasi doświadczeni trenerzy w prosty i zrozumiały sposób pozwolą poznać technikę i taktykę gry. Nauczą od podstaw, ale też pozwolą efektywnie doskonalić zdobyte już umiejętności.


pliki

TRENINGI INDYWIDUALNE

i szkolenia dla dorosłych

Rozpoczynasz przygodę z tenisem? A może jesteś już doświadczonym graczem i pragniesz doskonalić technikę pod okiem trenerów? Zapraszamy wszystkich na indywidualne lekcje tenisa w naszej Akademii. Poziom treningów indywidualnych zależy od stopnia zaawansowania . W ramach zajęć proponujemy:


  • nauczanie od podstaw
  • doskonalenie techniki gry
  • sparingi
  • konsultacje.

Dorosłych zapraszamy do udziału w treningach w maksymalnie 4 osobowych grupach początkujących i zaawansowanych.

galeria

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ:

- treningi indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych
- dowóz dzieci na zajęcia
- organizujemy cykliczne turnieje dla dzieci i dorosłych
- tenisowe obozy i półkolonie z mnóstwem zabawy
- serwis tenisowy (naciąganie rakiet).


Lokalizacja treningu dostosowana do oczekiwań klienta!

CO NAS WYRÓŻNIA

Opracowaliśmy
AUTOSRKI
program
szkoleniowy
Gramy
dobrymi piłkami
RENOMOWANYCH
producentów
Udostępniamy
RAKIETY
do gry w trakcie
treningów
Wykorzystujemy
najnowsze osiągnięcia
METODYKI
sportowej
Używamy specjalnych akcesoriów do nauki tenisa (minisiatka, piłki gąbkowe, tuby do zbierania piłek, pachołki, szarfy, urządzenia do pomiaru prędkości serwisu i wiele innych), dzięki czemu trening jest urozmaicony i ciekawy!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ZAPISÓW!

formularz zgłoszeniowy   SZKOŁA TENISA   CARDIO TENIS   PÓŁKOLONIE   OBOZY   SPORTOWE URODZINKI   CENNIK   GALERIA   KADRA   KONTAKT  
PROJEKT I REALIZACJA  MARCIN BŁASZCZYK  KWIECIEŃ 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 Feedback-Sport Marzena Moczyńska